Kaip prisijungti prie „Telegram“ su „Android“, „iOS“ arba kompiuteriu

kaip prisijungti prie telegram

Vis daugiau žmonių užsiregistruoja „Telegram“. Tai nemokama žinučių siuntimo programa su tiesioginių žinučių siuntimo galimybėmis. Vartotojai gali siųsti failus įvairiais formatais: tekstą, balsą, vaizdo įrašus, lipdukus ir nuotraukas. Be to, galima skambinti vaizdo ir garso skambučiais, taip pat rengti konferencijas. Dėl galimybės kurti kelių vartotojų grupes ir kanalus kai kurie šią platformą vadina socialiniu tinklu. Programą galima įdiegti „Android“, „iOS“, „Windows Phone“, „Windows“, „MacOS“ ir „GNU/Linux“. Registracija sistemoje užtrunka keletą žingsnių ir apima susiejimą su telefono numeriu. Toliau pateikiamos instrukcijos, kaip prisijungti prie Telegram iš kompiuterio ir išmaniojo telefono.

Kaip prisijungti prie Telegram?

Telefono instrukcijos

Dauguma žmonių savo telefone įdiegia „Telegram“. Nepaisant to, kad skirtingoms operacinėms sistemoms skirtos programos versijos iš esmės yra panašios, jos turi nemažai išskirtinių savybių. Apžvelkime, kaip prisijungti prie Telegram skirtinguose išmaniuosiuose telefonuose.

„Android“ naudotojams:

 1. Eikite į „Google Play“, raskite „Telegram“ programą ir ją įdiekite.
 2. Spustelėkite mygtuką „Start Messaging“.
 3. Įveskite numerį, su kuriuo norite susieti programą.
 4. Palaukite automatinės žinutės arba įeinančio skambučio.
 5. Įveskite savo vardą ir pavardę.

Procesas trunka ne ilgiau kaip 5 minutes. Baigę registraciją, spustelėkite viršutiniame kairiajame kampe esančią piktogramą su trimis horizontaliomis linijomis, kad nustatytumėte savo paskyrą.

„iOS“ (iPhone, iPad) savininkams:

 1. Atsisiųskite „Telegram“ programą iš „App Store“ ir paleiskite ją.
 2. Spustelėkite piktogramą „Start Messaging“.
 3. Įveskite savo telefono numerį. Tada gausite SMS žinutę arba skambutį.
 4. Jei gausite žinutę, į atitinkamą laukelį įveskite kodą. Skambučio atveju įvyks automatinis aktyvavimas.

Registracija „iOS“ taip pat trunka ne ilgiau kaip penkias minutes. Norėdami tęsti darbą, eikite į skyrių „Nustatymai“ paspausdami piktogramą ekrano apačioje.

SVARBU: Jei užsiregistruosite programėlėje per išmanųjį telefoną, bet jau turite paskyrą ir ji atidaryta kitame įrenginyje, aktyvavimo kodas bus pateiktas ten.

Kompiuterio instrukcijos

Nepaisant to, kad dauguma žmonių nori sėdėti „Telegram“ programėlėje iš mobiliųjų įrenginių, kai kurie žmonės šiam tikslui naudoja kompiuterį arba nešiojamąjį kompiuterį. Pažvelkime, kuo skiriasi registracijos procesas kompiuteryje. Žingsnis po žingsnio:

 1. Pasirinkite atitinkamą „Telegram“ programos versiją ir atsisiųskite ją.
 2. Paleiskite atsisiųstą failą.
 3. Pasirinkite kalbą.
 4. Nurodykite vietą, kurioje bus saugomas aplankas. Jei nepadarysite jokių pakeitimų, programa pagal numatytuosius nustatymus bus įdiegta C diske.
 5. Palaukite, kol bus baigtas diegimas.
 6. Paleiskite programą.
 7. Paspauskite mygtuką „Start Messaging“.
 8. Įveskite gyvenamosios vietos šalį ir telefono numerį.
 9. Gaukite aktyvinimo kodą teksto žinutėje arba kitame prietaise atidarytoje programoje.
 10. Įveskite savo vardą ir pavardę.

Atlikite vos dešimt žingsnių ir programa bus įdiegta jūsų kompiuteryje. Jei reikia, galite pakeisti profilio nustatymus. Norėdami tai padaryti, spustelėkite piktogramą su trimis horizontaliomis linijomis, esančią viršutiniame kairiajame kampe, ir pasirinkite atitinkamą skyrių.

Administratorius

Palikti atsakymą